آب و هوای کانادا

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

آب و هوای کانادا روی هم رفته سرد و در بیشتر جاها قطبی می باشد  البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور و جزیره ونکوور از استان بریتیش کلمبیا در آن قرار دارند معتدل است و تورنتو نیز که از شهرهای مهم این کشور قرار دارد از نظر پویندگی‌های بورسی در جهان بین ۱۰ کشور نخست از نظر بورس می باشد . آب و هوای تورنتو سرد و جنگل‌های تایگا در این کشور دیده می‌شود و برج سی ان در تورنتو نخستین برج بلند مخابراتی جهان می باشد .

بیشتر بخش‌های کانادا تابستان‌های معتدل و زمستان‌های سرد و دراز و انتهای درجات دما را دارد. آب و هوای شمال دور قطبی است و در کران اقیانوس آرام میانگین دما در زمستان تنها کمی بالاتر از دمای یخ‌زدگی می باشد  در بیشتر بخش‌های بریتیش کلمبیا ریزش باران سنگین است و در دیگر جاهای کشور اندازه کل بارندگی میانگین یا کم است. کمابیش در همه کانادا برف سنگینی در زمستان‌ها دیده می شود .

تورنتو نیز که از شهرهای مهم این کشور است از نظر آب و هوایی تورنتو سرد و جنگلهای تایگا در این کشور دیده می‌شود و برج سی ان در تورنتو اولین برج بلند مخابراتی جهان است. کانادا، دومین کشور بزرگ دنیا ولی جمعیت نسبتاً کمی دارد. با وجود آن‌که وسعت کانادا از همسایه‌اش آمریکا بیشتر است ولی جمعیتی معادل ۱۱ درصد جمعیت آمریکا را دارد .

دانستنی هایی درباره کشور کانادا

ویزای توریستی کانادا

دریافت وقت سفارت کانادا جهت دریافت وقت سفارت کانادا با مشاوران ما در تماس باشید.

نشانی: انتهای بلوار کشاورز- خیابان دکتر قریب- تقاطع طوسی- ساختمان شباهنگ- پلاک 26- طبقه 3 واحد 23 تلفن تماس: ۶۶۵۷۰۴۵۵
 

ویزای توریستی کانادا تعیین وقت سفارت کانادا

ویزای توریستی کانادا

جهت اخذ ویزای توریستی کانادا به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید. ویزای توریستی کانادا با دعوت نامه و ویزای 5 ساله کانادا تضمینی.

دریافت ویزای کانادا پیکاپ پاسپورت کانادا از کشورهای واسط

متقاضیان اخذ ویزای توریستی کانادا می توانند با ارسال مدارک مورد نیاز سفارت، درخواست وقت سفارت کانادا را به کارشناسان ما محول نمایند و اطمینان خاطر داشته باشند که متخصصین ما در حداقل زمان ممکن درصدد تعیین وقت سفارت کانادای آنها برخواهند آمد.