وقت سفارت کانادا

Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

یکی از مهم‌ترین مراحل اقدام برای اخذ ویزای کانادا، گرفتن وقت سفارت کانادا باشد. در حال حاضر عدم وجود سفارت کانادا در ایران یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که گردشگران ایرانی با آن روبرو هستند. بنابراین متقاضی باید جهت گرفتن وقت سفارت کانادا برای سفر به یکی از کشورهای اطراف مانند ترکیه، امارات متحده عربی و یا ارمنستان برنامه‌ریزی کند. که این امر موجب صرف هزینه ی گزاف برای مسافر میباشد.به موجب این امر گردشگران ملزم به انجام سفری میشوند تا برای دریافت وقت سفارت و همچنین ویزای کانادا اقدام نمایند. علاوه بر آن با وجود سخت گیری های شدید این دولت برای ارائه ی ویزای کانادا، در این میان ایرانیان با مشکل بزرگی جهت دریافت وقت سفارت کانادا روبرو هستند. کشورهای واسط جهت دریافت وقت سفارت کانادا عبارتند از: ارمنستان، ابوظبی، استانبول و آنکارا.

گردشگران و متقاضیان دریافت ویزای کانادا میتوانند با استفاده از خدمات ما نسبت به دریافت وقت سفارت کانادا و همچنین پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنند.

متقاضیان دریافت وقت سفارت کانادا میتوانند با تماس با کارشناسان و استفاده از دانش و مهارت مشاوران خبره ی ما، بدون نیاز به حضور در سفارت کانادا به راحتی به آن دست بیابند و شما را از سفرهای وقت‌گیر و غیرضروری به کشورهای اطراف معاف کند. از تکمیل هر گونه فرم و یا مدرکی بدون مشورت با کارشناسان ما پرهیز کنید. زیرا گاهی ممکن است به دلیل عدم آگاهی متقاضی هزینه‌های اضافی و فراوانی متحمل شود.

 

تعیین وقت سفارت کانادا

گردشگران و متقاضیان دریافت وقت سفارت کانادا می توانند با ارسال مدارک مورد نیاز سفارت، درخواست وقت سفارت کانادا را به کارشناسان ما محول نمایند و اطمینان خاطر داشته باشند که متخصصین ما در حداقل زمان ممکن در صدد تعیین وقت سفارت کانادای آنها برخواهند آمد.

 

مراحل اخذ وقت سفارت کانادا

اخذ وقت سفارت کانادا به دو صورت حضوری و آنلاین انجام میگردد. دریافت وقت سفارت کانادا بصورت آنلاین از متداولترین روش ها برای درخواست ویزای کانادا میباشد. مراحل انجام کار به این صورت است که پس از دریافت اطلاعات فرد متقاضی توسط کارشناسان ما، اطلاعات فرد در سایت سفارت کانادا ثبت می‌شود و یک حساب کاربری برای وی ایجاد می‌‌گردد. مرحله ی بعد مرحله ی آپلود مدارک فرد متقاضی میباشد. مدارک به همراه ترجمه و مهر دادگستری در سایت آپلود می‌شوند. نکته قابل توجه این است که پس از ثبت‌نام نهایی و آپلود مدارک امکان تغییر مدارک وجود ندارد، بنابراین مدارک باید به‌ صورت کامل و صحیح ارسال شود.

پس از دریافت اطلاعات متقاضی، فرد باید طی ۳۰ روز آینده جهت انگشت‌نگاری به یکی از کشورهای همسایه (ارمنستان، ابوظبی، استانبول و آنکارا) مراجعه نماید. نتیجه‌ی نهایی از طریق حساب کاربری آنلاین برای متقاضی ارسال میگردد. انگشت نگاری در دفتر (VAC: visa application center) صورت می‌گیرد و این مرحله پس از بارگذاری مدارک و پرداخت هزینه‌ها خواهد بود. لازم به ذکر است متقاضیان دریافت ویزای کانادا تا ۱۰ سال از انگشت نگاری معاف اند.

ویزای توریستی کانادا

دریافت وقت سفارت کانادا جهت دریافت وقت سفارت کانادا با مشاوران ما در تماس باشید.

نشانی: انتهای بلوار کشاورز- خیابان دکتر قریب- تقاطع طوسی- ساختمان شباهنگ- پلاک 26- طبقه 3 واحد 23 تلفن تماس: ۶۶۵۷۰۴۵۵
 

ویزای توریستی کانادا تعیین وقت سفارت کانادا

ویزای توریستی کانادا

جهت اخذ ویزای توریستی کانادا به صورت تضمینی با ما تماس بگیرید. ویزای توریستی کانادا با دعوت نامه و ویزای 5 ساله کانادا تضمینی.

دریافت ویزای کانادا پیکاپ پاسپورت کانادا از کشورهای واسط

متقاضیان اخذ ویزای توریستی کانادا می توانند با ارسال مدارک مورد نیاز سفارت، درخواست وقت سفارت کانادا را به کارشناسان ما محول نمایند و اطمینان خاطر داشته باشند که متخصصین ما در حداقل زمان ممکن درصدد تعیین وقت سفارت کانادای آنها برخواهند آمد.